Muharrem İnce'nin Haklı İsyanı - Portre

Son Yayınlar

Ana Sayfa Reklam

29 Mayıs 2020 Cuma

Muharrem İnce'nin Haklı İsyanı
CHP’li Muharrem İnce, kendisinin konuk olduğu programın bölünerek Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın mevzuşmalarının canlı olarak verilmesine tepki göstererek canlı gösterimı terk etti.

İnce, bu akşam Haber Global’de canlı yayına katılarak gazetecilerin sorularını yanıtladı. Sadece program sürerken Erdoğan’ın canlı olarak yaptığı mevzuşmalar ekrana getirildi.

Bunun üzerine İnce de “Ben gururumla kimseyi oynatmam” diyerek yayını terk etti.

Haber Global, konuya ilişkin Twitter’dan şu mesajı yayınladı: “Sayın Muharrem İnce’ye bu akşamki yayın öncesi Sayın Cumhurbaşkanı’nın Fetih kutlamaları nedeniyle yapacağı konuşmaya bağlanacağımızı söyledik. Kendisi de bize ‘Ama böyle yaparsanız ben sizi eleştiririm’ dedi. Biz de kendisine bu eleştirisini saygıyla karşılayacağımızı ifade ettik. Ancak Sayın İnce, Sayın Cumhurbaşkanı’nın konuşmasının ardından stüdyoya dönüldüğünde sözlü olarak tepkisini göstermek yerine yayını terk etti. Böyle olmasını arzu etmezdik ama biz yine de yayınımıza katılmasından dolayı Sayın Muharrem İnce’ye teşekkür ediyoruz. Kendilerine her zaman ekranımızın açık olduğunu yineleriz.”

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme