Cyberpunk 2077'nin tam geliştirmesinin 2016 yılına kadar başlamadığı bildirildi - Portre

Son Yayınlar

Ana Sayfa Reklam

17 Ocak 2021 Pazar

Cyberpunk 2077'nin tam geliştirmesinin 2016 yılına kadar başlamadığı bildirildi

 

Cyberpunk 2077'nin tam geliştirmesinin 2016 yılına kadar başlamadığı bildirildi

Cyberpunk 2077'nin tam geliştirmesinin 2016 yılına kadar başlamadığı bildirildi

Cyberpunk 2077'nin piyasaya sürülmesiyle neyin yanlış gittiğini inceleyen yeni bir rapor , önemli bir sorun olarak CD Projekt Red'deki yönetimin aşırı güvendiğine işaret ediyor ve 2012'de açıklanan oyunun "tam geliştirilmesinin" 2016'ya kadar başlamadığını ortaya koyuyor.

Bloomberg'den Jason Schreier, 20'den fazla mevcut ve eski CD Projekt personeli ile röportaj yaptı ve oyunun geliştirilmesinin gerçekçi olmayan son tarihler ve teknik sorunlardan rahatsız olduğunu gördü. Şirket 2016'da oyunda "sıfırlama düğmesine bastı ", ancak rapora göre 2018'de E3'te gösterilen Cyberpunk 2077'nin bir demosu "neredeyse tamamen sahte" idi. Geliştirme aynı zamanda COVID-19 salgınının etkisinden de etkilendi, programcıların PC sürümü ve konsol sürümünün test edicileri birbirinden ayrı çalışıyordu.

10 Aralık lansmanına kadar geçen aylarda, Projekt Red personelinin lansman tarihlerini karşılamak için uzun , çetin saatler çalıştığına dair raporlar çıktı Cyberpunk 2077'nin piyasaya sürülmesinden hemen sonra , konsol oyuncuları yaygın hatalar, kare hızı sorunları ve diğer sorunlarla karşılaştı. Sony, piyasaya çıktıktan bir hafta sonra Cyberpunk'ı PlayStation Store'dan çekmiş ve para iadesi teklif etmişti Bir yatırımcı, başarısız lansman nedeniyle CD Projekt Red'e dava açıyor ve bu haftanın başlarında, oyunun PC versiyonu orijinal fiyatının neredeyse yarısı kadar satın alınabiliyordu.

Projekt Red'in kurucu ortağı Marcin Iwinski, dağınık sürüm için bir mea culpa yayınladı ve Cyberpunk 2077'nin PC versiyonu için genel olarak olumlu karşılanmasına rağmen , oyunun konsol versiyonunun "karşılamasını istediğimiz kalite standardını karşılamadığını söyledi. " Şirket, oyunun ilk büyük güncellemesini önümüzdeki hafta içinde yayınlamayı planlıyor .

Göre Bloomberg , CD Projekt Red hala odaklanmış Witcher 3 zaman Cyberpunk 2012. Şirket yöneticileri açıklandı görünüşte onlar gelişmekte olan bu oyun ile vardı başarıyı inanıyordu cyberpunk. Bloomberg hikayesinin son düzenlemesini yapmayan bir ayrıntıda Schreier, oyunun ilk duyurulduğundan beri önemli ölçüde değiştiğini tweetledi ; 2016 yılına kadar üçüncü şahıs oyunuydu diyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme