Tuğkan Gönültaş ''Elraenn'' Kimdir? - Portre

Son Yayınlar

Ana Sayfa Reklam

15 Mart 2021 Pazartesi

Tuğkan Gönültaş ''Elraenn'' Kimdir?

Tuğkan Gönültaş 1987 Doğumlu Boyu 1.89 Metre Boyunda Mesleği İse Ünlü Twitch Yayıncılığı Ayrıca Youtube Kanllarıda Vardır.(Karınca Çiftliğim ve Elraenn) Karınca Çiftliğim Adlı Youtube Sayfası Biraz Eski Ve Aktif Değil (Bir Şey Yayınlanmıyor) Elraenn Adlı Youtube Kanalına Başladığında Vlog Vidolarına Başlayan Tuğkan Abimiz Oyun Yayınları Açıp Ekip İle Oyunları Ve Özlü Sözleri Nasihatleri İle Herkesi Etkilemiştir. E-Sporcu Gibi Olmasada Çoğunlukla İzliyicileri Onu Hoş Bulduğu Ekibi Sohbetinden Çok Sevmektedir.

Tuğkan Gönültaş Yedi Tepe Üniversitesinde Endüstri Ve Tasarım Bölümünde Okumuş Ve Mezun Olmuş. Tuğkan 1 Yıl Boyunca Amerikada Yaşamış Ve Vatani Görevi Olan Askerliğini Yapmaya Gelen Gelen Tuğkan Abimiz Vatani Görevinden Sonra İse Bir Tekstil Markası İle Anlaşma Yapmıştır. Marka İsmi Size Tanıdık Gelebilir EightBorn.


Hayvanlara İlgi Duyan Tuğkan Abimizin Çok Farklı Hayvanlara İlgisi Vardır Egzotik Hayvanları Çok Seven Birisidir Ama En Sevdiği Hayvanı Olan 
Şimşek Necmiye Sahiplendi = Kedisi 
NoobStar Adlı Bir Yarışmada Evcil Dost Edinmekten Bahseden Tolga Adlı Arkadaşı Sayesinde Şimşek Necmiyeye Kavuştu Sokaktan Kurtarılan Necmiyeye Sahiplenen Elraenn Ona Çok Bağlanmıştır.


Tabi Hayvanları Bunlarla İbaret Değil 
Tarantula Akrep,Yılan,Kedi,Balık,Fare.Çiyan,Mantis,Unkurdu  Gibi Hayvanlarının Olduğunu Söylemektedir.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme